oprava potrubia

-oprava poškodenej kanalizácie, výkopovo / bezvýkopovo
-čistenie kanalizácie , oprava a výmena kanalizácie
-monitoring kanalizácie , vytíčenie potrubia
-bezvíkopové aj výkopové opravy
-skúška tesností, oprava revíznych šácht
-sanie odpadových vôd a kalov
-pokládka novej kanalizácie (projektová dokumentácia)

Problémy s kanalizáciou ? V prípade potreby prídeme aj do hodiny !

Ročne máme viac ako 2000 výjazdov kvôli oprave alebo čisteniu kanalizácie v Bratislave a jej okolí. Máme potrebné technológie na čistenie a opravu kanalizácie a kanalizačných stok.

Objednajte si konzultáciu alebo už priamo vyčistenie kanalizácie.

V havarijných prípadoch volajte náš dispečing 0911 400 402 od 6:30 do 22:00 alebo sa objednajte cez náš online formulár.

Neexistuje kanalizácia ktorú by sme nezvládli opraviť – či už mestká na hlavných prípojkách alebo domové odpady či prípojky.

ČISTENIE KANALIZÁCIE

Pri čistení kanalizácie vyčistíme kanalizáciu v celom rozsahu nepotrebujete sháňať dalšie firmy.

  • Vyčistíme upchatú kanalizáciu
  • Kamerovým systémom prekontrolujeme stav a funkčnosť kanalizácie
  • Podla stavu navrhneme sposob odstranenia závady a poskytneme cenovú ponuku
  • Potrubie opravíme vyfrézovaním alebo výmenou celej časti.
  • V prípade potreby zaistíme aj drobnejšie čistenie kanalizácie v domoch alebo bytoch

V prípade že čistenie kanalizácie nepomohlo, a potrubie sa pravidelne upcháva dokážeme ponúknuť aj bezvíkopové opravy kanalizácie.

Používame profesionálnu techniku na frézovanie betónu. Riadené robotické frézy sa dostanú všade do potrubia a súčastne vidíme čo sa v ktorej časti kanalizácie nachádza. Nejdeme tak naslepo a problém vyriešime rýchlejšie. Na frézovanie máme rôzne typy fréz. Pokial hrozí, že korene do kanalizácie prerastú znovu, doporučíme vyvložkovať potrubie sanačními rukávmi. Miesto dokážeme presne zamerať a vytrasovať bez výkopu.

BEZVÝKOPOVÉ OPRAVY KANALIZÁCIE

Technológia vložkovanie potrubia takmer vôbec neobmedzí funkčnosť kanalizácie a je niekoľkokrát rýchlejšia ako výkopom. Vyhnete sa tak rozbitím dlažby, poškodením možných inžinierskych sieti a ďalším prácam navyše. Krátne sanačné vložky používame na bodové závady, dlhé sanačné rukávy na dlhšie úseky potrubia s viacerími závadami.

STAVEBNÁ OPRAVA KANALIZÁCIE – VÝKOPOM

Oprava výkopom môže byť niekedy lacnejšia než vložkovanie potrubia a to hlavne u dobre prístupného moesta poškodeného alebo v malej hĺbke uloženej kanalizácie. Pokial je potrubie prevalené alebo má zlý či slabý sklon, je stavebná oprava výkopom jedinou možnostou opravy takto poškodenej kanalizácie.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať